Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Monzoloh: Lojë Seksi Falas Pornografike & Shfletuese

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Betejë për femra në Mozoloh

Përshëndetje dhe mirë se erdhët në Mozoloh! Nëse nuk ke luajtur kurrë një lojë pornoje më parë, do të kesh një shpërthim absolut këtu-mbaji mend fjalët tona! Sigurohuni që keni një pije të gatshme për të shkuar, disa inde të dobishme dhe në qoftë se ju me të vërtetë dëshironi të formoni sesionin deri në 11, merrni një kavanoz me vaj arrë kokosi! Ndërsa kjo është një lojë, është shumë një lojë e ndërtuar rreth seksit-diçka që ne besojmë se e kombinon shumë mirë. Në fund të fundit, çfarë ju pëlqen djemve? Seks dhe video lojëra, apo jo? Pra, pse të mos i kombinojmë të dyja dhe të krijojmë aventurën e fundit të pornos?, Kjo ishte filozofia jonë kur u zhvilluam dhe botuam Mozolon, kështu që faleminderit që erdhe sot DHE i dhe një lojë TË bukur. Shënim për rekord se kjo është krejtësisht e lirë për të luajtur: e gjitha që ju duhet të bëni është të regjistroheni për një llogari dhe ju do të shijoni qasjen e jetës në lojën tonë porno pa paguar për të. Ne jemi mbështetur tërësisht nëpërmjet mikrotraksioneve dhe ndërsa ne mendojmë se ata janë mjaft të rëndësishëm për rrjedhjen dhe zhvillimin tonë të parave, ju nuk keni nevojë të na paguani nëse ju nuk doni!, Zgjedhja është e jotja dhe nëse do të rrish ulur aty dhe të masturbohesh gjithë ditën, të lutem vazhdo dhe bëje pikërisht atë – nuk do të gjykojmë. Le të flasim pak më shumë për atë që do të përjetosh kur të luash porno.

Kompatibiliteti i pajisjeve përfundimtare

Që nga fillimi, doja të siguroja që loja jonë mund të luhet në çdo pajisje dhe, për më tepër, nga kudo në botë. Kjo është arsyeja pse ekipi i zhvillimit ka bërë një titull që shkon direkt nga veçoritë kryesore në çdo shfletues: janë gjëra vrasëse, kjo është e sigurt! Pra, për sa kohë që je në diçka që mund të drejtojë çdo shfletues të madh, ka mundësi të mos kesh probleme me ngarkimin E Mozoloh. Aktualisht kemi mbështetje zyrtare për Kromin, Firefox, Safari dhe Operën, por shumica e shfletuesve të tjerë ndoshta do të punojnë shumë mirë., E vetmja gjë që do të tregojmë është se ne nuk mund të garantojmë pajtueshmërinë e tyre dhe ti mund të ndeshesh me çështje më vonë gjatë rrugës-diçka që ne nuk i duam për djemtë kur po masturbohen në një lojë porno, apo jo? Një veçori shumë emocionuese për lojën tonë është që dosjet tuaja të sinkronizimit të të gjitha pajisjeve të njëjta, për aq kohë sa ju aktualisht të futeni në të njëjtën llogari. Kjo është e gjitha qëllimi i lojës sonë në shfletues: nuk ke nevojë të bësh asgjë dhe do të kesh një lojë TË klasit botëror. Shumë mirë se si punojnë studiot e pornove, apo jo?, E gjithë puna e vështirë është bërë për ju kështu që ju mund të përqendroheni në lojrat e ëmbla!

Suitë e plotë e arritjeve

Ndërsa ju përparoni gjatë lojës, do të keni një numër arritjesh të ndryshme në barin e menusë tuaj që ju do të jeni në gjendje të kompletoni. Janë 182 në momentin e tanishëm, me më shumë planifikime më poshtë pistës. Çdo arritje do të zhbllokojë gjithmonë një veprim unik arti – e gjitha e cila është jashtëzakonisht seksuale-që ju mund të hyni kur të doni. Përveç këtyre galerive pornografike, do të marrësh edhe disa shtesë për të të ndihmuar në misionin tënd gjatë gjithë lojës. Këto mjete janë të lidhura me llogarinë tuaj përgjithmonë dhe mund të merren vazhdimisht., Shembuj përfshijnë një +1% shans për normën e grevës kritike bazë, një rritje 50 HP dhe aftësinë për të hyrë në zona ekskluzive që ju nuk do të jeni në gjendje të hyni brenda nëse nuk kompletoni arritjen e duhur. Arritja e madhe (që vetëm 12 njerëz kanë) do të të japë një version të veçantë Të Mozoloh që i çon të gjitha në një vështirësi të çmendur dhe që ju me gjasë nuk do të jeni në gjendje të kompletoni. Askush nuk ka arritur të përfundojë këtë mënyrë të vështirë ende-mendon se ti ke atë që duhet? Provoje dhe shiko sa larg mund të shkosh para se të dorëzohesh tek elementet!

Lojë e madhe

Aspekti qendror dhe elementi i lojës sonë është në luftë, kështu që gishtat e kryqëzuar, ti je dikush që KA PËRDORUR PËR RPG-në që ka shumë elemente luftuese. Ekipit tonë i pëlqen të mendojë se edhe pa elementin e pornos, loja do të jetë ende fantastike dhe një titull i kënaqshëm për të luajtur për shkak të të gjitha tipareve të mëdha luftarake që kemi. Sinqerisht është mjaft e përparuar dhe nuk do të habiteshim nëse disa nga idetë tona do të arrinin në arenën kryesore në të ardhmen jo shumë të largët., Aktualisht, janë 93 armë nga të cilat duhen zgjedhur, qindra rrugë të përmirësuara, 28 kapela unike dhe rreth 20 magji aktive që mund të përdoren për t'ju ndihmuar. Ne mendojmë se kjo është një lojë aventure që shumë njerëz do të luajnë vetëm sepse është argëtuese – elementi pornografik vjen i dyti!

Grafikë të çmendur në Mozoloh

Ne e dinim që nga fillimi që grafika do të ishte shumë e rëndësishme, prandaj ato galeritë e arritjeve që kemi prodhuar janë disa nga pjesët më të mëdha të seksit të dhënë që kemi parë ndonjëherë. Misioni ynë ishte të krijonim një çlirim mahnitës, i cili me të vërtetë e mori botën nga stuhia. Ne do të duam reagimet e tua se si kemi bërë dhe kemi disa tipare të komunitetit për të na ndihmuar të na thoni se në çfarë mund të përmirësohemi. Serveri I Mosmarrëveshjes është mjaft aktiv me mbi 8,000 anëtarë, plus forumet tona marrin rreth 30 poste çdo ditë lidhur me lojën., Po rritemi akoma, por kemi besim se sa të lirohen patçet e përmbajtjes, Mozoloh do bëhet RPG më i madh në botë me temë porno. Pra, mendon se e ke atë që duhet për të vrarë bishat e fuqishme dhe armiqtë e egër që do të hasësh? Është një mënyrë e lehtë për ta zbuluar: ngarkoje lojën tonë të lirë për të luajtur porno shfletuesi dhe vendose veten në test. Faleminderit shumë që erdhët dhe ju lutem.

Luaj Falas Tani